Четири купи и 14 медала от Европейската купа по кикбокс за “Спартак Пазарджик“
Четири купи и 14 медала ...
 22.04.2024 09:10

На историческата първа по рода си у нас Европейска купа по кикбокс, състезателите на „Спартак Пазарджик“ спечелиха 4 златни, 2 сребърни и 8 бронзови медала. Престижният международен турнир European Cup Bulgaria Top Ten, както бе официа

Тенис клуб “Панагюрище“ - извор на шампиони с църцарикане на спонсори
Тенис клуб “Панагюрище“ - извор ...
 16.04.2024 07:38

Преди часове тенисистите спечелиха сребърните медали на държавното ПАНАГЮРИЩЕ. Тенисът на маса е емблематичен за средногорския град, а ТК „Панагюрище“ е марката, която работи на широка основа с под

Браво! Две първи и едно второ места от Световната купа за кикбоксьорите на “Спартак Пазарджик“
Браво! Две първи и едно ...
 25.03.2024 09:24

ЙОЗЕЛО. Два златни медала за Спортен клуб по кикбокс "Спартак Пазарджик" от Световната купа по кикбокс, която се проведе тази седмица в италианския град. В престижното състезание взеха участие 43 държави с 1526 състезатели, а б

Започва Световната купа по тенис на маса в Панагюрище
Започва Световната купа по тенис ...
 07.03.2024 08:02

От днес в Панагюрище стартира традиционната вече Световна купа по тенис на маса за деца и юноши от 9 до 19 години с подкрепата на „Асарел-Медет“ АД. Това е второто издание на Световния детски турнир WTT Youth Contender PANAGYURISHTE Pr

Седма държавна титла по самбо за Иван Хърков, бронз за Иван Стоев
Седма държавна титла по самбо ...
 26.02.2024 16:58

ПАНАГЮРИЩЕ. За седми пореден път Иван Хърков стана държавен шампион по самбо при мъжете. Спортист номер едно на общината и състезател на „Бойни спортове“-Панагюрище с лекота стигна до титлата в кат. до 79 кг и бе избран за най-добрия с

Двама шампиони на СК „Кодокан“ отиват на Европейското по джудо
Двама шампиони на СК „Кодокан“ ...
 20.02.2024 08:44

Никола Марков и Христо Димитров са състезателите, които с отличното си представяне на Държавния личен шампионат за кадети в Пазарджик получиха правото да се състезават на Европейското първенство по джудо. Шампионатът п